Kuşe Kağıtlar - Sappi

     Magno Matt Classic

      Magno Matt Classic’in birinci kalite pürüzsüz yüzeyi, metin ve görüntü arasında yüksek karşıtlık sağlayarak, olağanüstü baskı sonuçları ile yazılı iletişimin cazibesini artırmaktadır.

     Magno Star

      Magno Star olağanüstü canlı ve nefis görüntüler sağlamaktadır. Mükemmel baskı sonuçları ile yazılı iletişimin cazibesini artırmaktadır.

     Magno Satin

      Magno Satin’in olağanüstü düz yüzeyi renk çoğaltmalarını iyileştirmektedir. Mükemmel baskı sonuçları ile yazılı iletişimin cazibesini artırmaktadır.

     Omega Parlak / Mat (quatro parlak/mat)

      Günlük baskı işleriniz için mükemmel ürünler.

     Galerie Fine

      Galerie Fine, mükemmel çoğaltma kalitesi olan kuşe magazin kâğıdıdır. Kâğıdın, doğal renkte reprodüksiyona olanak sağlayan bembeyaz tonu, basılı sayfa üzerinde diri ve canlı görüntülere dönüşmektedir. Galerie Fine, yüksek parlaklığa sahip pürüzsüz düz yüzeyi ile yüksek kaliteli dergiler, kataloglar, müşteri dergi ve broşürleri için tasarlanmıştır.

     Galerie Silk

      Galerie Silk, ipeksi bir yüzeye sahip kuşe magazin kâğıdıdır Hacimli gövde ve pürüzsüz yüzey, yayınlara hacim, hoş bir dokunma hissi ve görünüm sağlamaktadır.

     Galerie Brite

      Galerie Brite, iyi hacim sağlayan orta ağırlıkta kuşe magazin kâğıdıdır. Hoş, okuyucu dostu yüzeyi ve geliştirilmiş parlaklığı ile Galerie Brite dergi, katalog ve broşürler için tasarlanmıştır. Düz baskı yüzeyi, keskin nokta çözünürlüğü ve iyi parlaklık sağlamaktadır. Galerie Brite aynı zamanda görüntü çoğaltmalarınıı mükemmelleştirmektedir.

     Euroart Plus

      EuroArt Plus gerçek avantajlar sağlamaktadır – Görün, hissedin, deneyin!EuroArt Plus, ödenen paranın karşılığını fazlasıyla veren, saydamlığı azaltan ve daha hızlı baskıya olanak sağlayan birinci sınıf yeni nesil kuşe kâğıttır.
> İstisnai hacim, opaklık ve kıvam
> Olağanüstü işlenebilirlik
> Mükemmel baskı görüntüsü
> Yüksek delta parlaklık
> Güvenilir, istikrarlı kalite
> Rakipsiz teslimat hizmetleri
Copyrights © 2015 & Lider Kağıtçılık A.Ş. Her hakkı saklıdır.