Kuşe Kartonlar - M-real

     Carta Integra

      Tek yüzü kuşe beyaz karton
Carta Integra; ofset, gravür, flekso ve serigrafi baskıya uygun arka yüzü kuşe, tam beyazlatılmış kartondur. Carta Integra’nın parlak görünümü, göz alıcı baskı sonuçları vermekte ve yüksek parlaklığı basılmamış alanlara temiz bir görüntü sağlamaktadır. Orta tabakada bulunan Beyazlatılmış-Kimyasal-Isıl-Mekanik (BCTMP) hamur sayesinde, kenarlar düzgün bir görüntü vermektedir. Dikkat çekici tasarımlar üretmek ve sıra dışı özellikler eklemek istediğinizde Carta Integra aradığınız çözümdür. Hafif ancak sert olan Carta Integra, tedarik zincirinde performans avantajı sağlamakta, verimi artırmaktadır. Üstelik istikrarlı kalitesi; baskı, dönüştürme ve ambalajlama süreçlerini verimli ve sorunsuz kılmaktadır.

     Carta Solida

      Tek yüzü kuşe beyaz karton
Carta Solida; ofset, gravür, flekso ve serigrafi baskıya uygun arka yüzü beyaz, kuşe beyazlatılmış kartondur. Baskı görüntülerine çekici bir görünüm vermek istediğinizde, Carta Solida seçiminizdir. Saf ve hijyenik bir görünüm yansıtan Carta Solida; sağlık bakım ürünlerinin paketlenmesinde, ideal bir çözüm olarak ön plana çıkmaktadır. Orta tabakada bulunan Beyazlatılmış-Kimyasal-Isıl-Mekanik (BCTMP) hamur sayesinde, parlak kenar ve arka yüzey düzgün bir görüntü vermektedir. Olağanüstü hafif ancak sert olan karton, performans avantajının yanı sıra sağlam bir yapı oluşturmaktadır. İstikrarlı kalitesi; baskı, dönüştürme ve paketlemede verimli süreçler elde edilmesini sağlamaktadır.

     Avanta Ultra

      Tek yüzü kuşe katlanabilir kutu kartonu, GC1
Avanta Ultra; ofset, gravür, flekso ve serigrafi baskıya uygun arka yüzü kaplı, kuşe katlanır kartondur (GC1). Avanta Ultra’nın mükemmel yüzey özellikleri, göz alıcı, alımlı baskı sonuçları vermektedir. Avanta Ultra; örneğin, saç boyası ambalajında ürün tonunu tam doğrulukla vermek istediğinizde, doğru çözüm olarak ön plana çıkmaktadır. Parlak cila ve gofraj için mükemmel bir taban oluşturmaktadır. Ayrıca, gösterişli lüks ambalaj için mükemmel bir materyaldir. Daha ağır Avanta Ultra sınıflarında, yüzey düzgünlüğü varaklama tekniklerinde en iyi sonuçların alınması için özellikle optimize edilmiştir. Maliyet tasarrufu sağlayan hafifliğine rağmen, Avanta Ultra rahatlatıcı şekilde sert ve hacimlidir. Bu özellik; istikrarlı kalitesi ile bir araya geldiğinde, baskı, dönüştürme ve paketlemede verimli süreçler elde edilmesini sağlamaktadır.

     Simwhite

      Tek yüzü kuşe katlanabilir beyaz kutu kartonu, GC1
Simwhite; ofset, gravür, flekso baskıya uygun arka yüzü kaplı, kuşe beyazlatılmış katlanabilir kutu kartondur (GC1). Anında görsel bir etki oluşturmak istediğinizde Simwhite çözüm olarak ön plana çıkmaktadır. Mükemmel yüzey özellikleri, baskısız alanlar ve arka yüzeye temiz bir görünüm veren alımlı baskı sonuçları vermekte ve her iki yüzeyde de eşit parlaklık sağlamaktadır. Orta tabakada bulunan beyazlatılmış hamur, kenarlara düzgün bir görünüm vermektedir. Üstelik Simwhite gıda ambalajlamanın gereksindirdiği olağanüstü bir koku ve doğallığa sahiptir. Hafif ancak yüksek sertlik ve istikrarlı kaliteye sahip bir karton olan Simwhite, tüm süreçlerde mükemmel bir performans avantajı ve pürüzsüz çevirim sağlamaktadır.
Copyrights © 2015 & Lider Kağıtçılık A.Ş. Her hakkı saklıdır.